Banery reklamowe Rzeszów

Jednym z naszych flagowych produktów są banery reklamowe ,kóre tworzymy w mieście Rzeszów i okolicach ponieważ to jedne z najtańszych i najskuteczniejszych form reklamy. Z tego właśnie powodu Państwa wygody tworzymy przeróżne rozmiary banerów, jak i używamy do tego sprawdzonych materiałów.

W ofercie posiadamy takie grubości jak:

  • Baner reklamowy 510 g, odporny na czynniki atmosferyczne, dlatego właśnie nie muszą się Państwo martwić, że żywotność Państwa ogłoszenia będzie krótka. Standardowy (najczęściej wybierany przez klientów), laminowany
  • Baner reklamowy 460 g, wykonany z wysokiej jakości materiału. Powlekany gęstą osłoną, dzięki czemu jest jeszcze bardziej odporniejszy na wszelakie czynniki atmosferyczne takie jak silne wiatry, czy opady deszczu. Wytrzymalszy od standardowego baneru, a co najważniejsze różnica w cenach jest minimalna. Odporny na wszelkie rozerwania, co daje kolejną korzyść Klientowi.
  • Baner reklamowy z siatki mash, bardzo wytrzymały, nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Dzięki czemu możemy powiesić go w wybranym miejscu, nie martwiąc się, że ulegnie zniszczeniu. Posiada niewielki otwory, przez które przechodzą promienie słoneczne co jest dodatkową korzyścią dla tego billboardu. Wygląda to lepiej w przeciwieństwie do innych rodzai plakatów reklamowych.
  • Baner reklamowy odblaskowy, dla jeszcze lepszego efektu wprowadziliśmy również baner z materiału srebrzysto-białego. Powoduje to, że wszystkie nadruki na nim świecą światłem odbitym.

Podsumowując – dla każdego Klienta tworzymy indywidualny projekt, który oczywiście jest już wliczony w cenę baneru reklamowego. Dlatego wszystkie zmiany w trakcie projektowania są nieodpłatne.

Nasze wszystkie banery są oczkowane co 25 lub 50 cm ponieważ plandeki często są wielkogabarytowe. Dlatego mamy pewność ,że porządnie przymocujemy je do konstrukcji. Dla lepszej jakości są również solidnie i mechanicznie zgrzewane, dlatego nie muszą się Państwo martwić o ich jakość i solidność.Krótko mówiąc są one najlepszym sposobem na rozpowszechnienie swoich produktów i usług. W związku z tym można liczyć na szybki rezultat reklamy dla swojej działalności. Banery reklamowe są widoczne z dużej odległości dlatego taka reklama dodatkowo daje nam możliwość pozyskania większej ilości Klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich chętnych do zaprojektowania i wydruku banerów reklamowych w mieście Rzeszów oraz okolic.

 

usługa : banery reklamowe w mieście Rzeszów. 601881264 kontakt@graftom.pl
Projektowanie banerów reklamowych Rzeszów